top of page

SOLD

Florenc 1413

YouTube-Play-01.png

Podívejte se na celé video

Parcela 620 m², na ní stojící v roce 2005 zrekonstruovaná podsklepená, pětipodlažní budova o celkové zastavěné ploše 2.695 m² a užitné ploše 1785 m². Obestavěný prostor, včetně sklepa a podkroví je 10.614 m³.

Potenciál

Potenciál růstu ceny stavební parcely, okamžitý výnos z pronájmu, rostoucí zájem o daný typ nemovitostí, predikce vývoje pražského realitním trhu v následujících pěti letech nás utvrzuje o jedinečnosti této investiční nabídky.

12,5%

průměrné roční zhodnocení ceny stavební parcely v uplynulých deseti letech.

7,5%

budoucí potenciál růstu ceny 1m²/rok stavebního pozemku v lokalitě.

1785

čtverečních metrů užitné plochy nemovitosti.

5 Miliónů Kč

ročního výnosu

z pronájmu!

Popis

Nemovitost se nachází v památkově chráněném území v části Prahy 1 – Nové Město.

Lokalita Florenc

Patří mezi nejznámější a komerčně nejperspektivnější pražské lokality. Dům byl postaven kolem roku 1920. Nemovitost byla původně klasickým činžovním domem, přičemž v devadesátých letech byl rekolaudován a užívám jako administrativní budova. V roce 2004 a 2005 byly provedeny rekonstrukční práce za účelem změny užívání stavby na ubytovací zařízení.

Budova má původní kamenné základy, nosné zdivo je cihla, stropy jsou dle dobové výstavby v 1PP a 1NP valené, neckové, v ostatních podlažích je strop dřevěný, trámový s rovným podhledem, střecha je v jedné části pultová – krytina pozinkovaný plech a následně přechází do sedlové – krytina pálená taška, krov je dřevěný. Venkovní i vnitřní omítky jsou štukové. Jednotlivá patra jsou spojeny točitým schodištěm, v jehož středu byl vybudován výtah pro tři osoby. Okna jsou dřevěná špaletová, dveře dřevěné, podlahy jsou dle charakteru užívání plovoucí laminátové, koberec, nebo dlažby. Budova je napojena na kompletní IS, v 5.NP je pak umístěna vlastní plynová kotelna.

Nemovitost je užitně rozdělena na čtyři části. V suterénu se nachází restaurace s kuchyní, v prvním podlaží je zázemí, recepce, kanceláře a administrativa k hostelu, ve 2. až 4. podlaží se ve dvou křídlech nachází 33 pokojů hostelového typu – pokoje mají společné WC a sprchy (rozdělené na pánské a dámské) a společnou kuchyňku, přičemž budova je pomyslně rozdělena schodištěm a jím procházejícím výtahem, v 5. podlaží se nachází 10. hotelových pokojů, každý má vlastní sprchu a toaletu, dva pokoje mají navíc i vlastní kuchyňku.

»Neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes.

Předem Vám děkuji za Vaší důvěru.«

MARTIN-DONAT.jpg

MARTIN DONÁT

Ředitel a předseda představenstva

Tel.: +420 212 812 500
E-Mail: martin.donat@general-reality.cz

»Za každým naším projektem je skupina lidí ochotných věnovat svůj čas a obchodní talent, každodenně zvyšovat kvalitu poskytovaných služeb a podílet se na vašem úspěchu.«

bottom of page